Фільтрувати за

Бренди
більше менше
Тип двигуна:
більше менше
Тип:
більше менше

Комплексний очисник паливної системи | присадка в бензин з насадкою Lavr Ln2123 310 мл.

Професійна присадка для повного очищення паливної системи бензинового двигуна. Ефективно і безпечно видаляє відкладення в паливній системі та перешкоджає їх повторному утворенню.

176,00 ₴ Ціна

Комплексний очисник паливної системи | присадка в дизельне пальне з насадкою Lavr Ln2124 310 мл.

Професійна присадка для повного очищення паливної системи дизельного двигуна. Ефективно і безпечно видаляє відкладення в паливній системі та перешкоджає їх повторному утворенню.

176,00 ₴ Ціна

Присадки в паливо

Купити присадки в паливо з доставкою по Україні | Інтернет-магазин Abaza.com.ua

Рівень якості палива в Україні залишає бажати кращого. Експлуатація сучасного автомобіля без використання паливних додатків стає практично неможливою. Паливні присадки — це спеціальний набір компонентів, що значно покращує початкові властивості автомобільного палива, підвищує якість та екологічність пального, надає горючому низку кінцевих характеристик.

Деякі нафтові компанії підтверджують низьку якість палива, саме тому часто на заправках можна зустріти заклики, що використовувати присадки в пальне не тільки можна, а й необхідно.

Для чого використовують паливні присадки


Автомобільне пальне — це вибухонебезпечна суміш, початкові характеристики якого можна змінити за допомогою правильно підібраного пакету присадок, або додати властивості, яких раніше не було.

Присадки в паливо найчастіше використовуються для зменшення витрат горючого, їх застосування дозволяє економити до 15-20% пального. Також вони зменшують токсичність газів та зменшують кількість сажі у вихлопі.

Які ще бувають присадки в паливо?


У випадках, коли заправка автомобіля проводилась на неперевірених АЗС, існує ризик отримати пальне з низьким октановим або цетаном числом. Це може призвести до процесу детонації в двигуні. Даний тип паливних присадок підвищує октанове число на 2-5 одиниць. Вони цілком безпечні для каталітичних нейтралізаторів, не мають шкідливого впливу на свічки, підвищують потужність мотора.

Деякі присадки, що додаються в бензин, діють як осушувачі палива. Тобто вони видаляють зайву вологу з паливного баку, очищують двигун та антидетонатори.

Існують комплексні присадки до пального, що мають розширений спектр дії. Такі присадки можуть підвищувати октанове число палива, очищати паливну систему та видаляти вологу за одне застосування. Використання комплексу паливних присадок одночасно вирішує декілька задач, повертаючи двигуну початкові робочі характеристики та продовжуючи строк його експлуатації.

Де купити присадку в паливо в Україні


Екологічність мотора транспортного засобу може бути забезпечена за допомогою миючих паливних присадок. Вони значно зменшують кількість шкідливих викидів, що дозволяє автомобілю досягти рівня відповідності європейських стандартів.

В нашому Інтернет-магазині Abaza.com.ua Ви можете знайти будь-яку паливну присадку, в залежності від бажаного кінцевого результату. А компетентна команда спеціалістів завжди допоможе Вам з правильним вибором.