Вибачте за незручності.

Повторіть спробу пошуку1

Оливи та мастила

Оливи та мастила за найнижчими цінами з доставкою по Україні | Інтернет-магазин Abaza.com.ua

Автомобільні оливи та мастила — це витратні матеріали які використовуються при сервісному обслуговуванні транспортного засобу для підтримання його експлуатаційних характеристик.

Більшість вузлів автомобіля потребують змащення. Для їх нормальної роботи необхідно своєчасно проводити сервісну заміну рідин в об’ємі, зазначеному в технічній документації до транспорту. Тому дуже важливо правильно вибрати засіб в залежності від його прямого призначення — будь-то мастило для ШРУС, літієве, антикорозійне або проникаюче мастило.

Як вибрати потрібну оливу чи мастило?


Рекомендації щодо застосування автомобільних витратних матеріалів вказані в технічній документації до транспортного засобу — так званій сервісній книжці. За неможливості знайти інформацію в сервісній книжці або при виникненні складнощів з вибором, Ви завжди можете звернутися до наших менеджерів. Компетентні спеціалісти допоможуть підібрати найкращий продукт для Вашого транспортного засобу за приємною ціною.

Порада: пам’ятайте, неправильно вибрана олива може нанести значної шкоди транспортному засобу. Автовиробники враховують всі особливості конкретного авто та висувають чіткий перелік олив, що йому підходять. Використання неякісної, контрафактної оливи або такої, що не підходить за специфікацією може спричинити непередбачені фінансові витрати на ремонт та обслуговування техніки.

Ціни на автомобільні оливи та мастила


Вартість автомобільної оливи чи мастила залежить від їх базової основи та присадок, які в них використовуються. Висока ціна оливи в нашому магазині завжди виправдана. Насамперед, усі моторні та трансмісійні оливи сертифіковані відповідними органами, ввезені на територію України з оформленням усіх необхідних митних документів згідно з чинним законодавством нашої держави.

Якщо ви знайшли аналогічну оливу за нижчою ціною, не варто робити необдуманих покупок. Низька ціна на витратні матеріали може свідчити про невідповідну якість продукту. Підробка може нанести тільки шкоди вашому авто та призвести до ремонту.

Де купити автомобільні мастила та оливи в Україні


Придбавши витратні матеріали в нашому інтернет-магазині Abaza.com.ua ви можете бути впевнені в незаперечній якості продукту. Правильно вибрана моторна і трансмісійна олива, своєчасна заміна рідини забезпечить довгу роботу вашого транспорту та Ваш комфорт.