Фільтрувати за

Бренди
більше менше
Тип оливи:
більше менше
Об'єм, л.:
1 5
Застосування:
більше менше
Країна-виробник:
більше менше
Специфікація API:
більше менше
Специфікація SAE:
більше менше
Допуски Mercedes-Benz:
більше менше
Допуски VAG:
більше менше
Допуски BMW/Mini:
більше менше
Допуски Ford (Jaguar / Land Rover):
більше менше
Допуски Peugeot та Citroen:
більше менше
Допуски Fiat:
більше менше
Допуски GM:
більше менше
Допуски Renault:
більше менше
Допуски Porshe:
більше менше
Допуски ZF:
більше менше
Допуски MAN:
більше менше
Допуски Denison:
більше менше
Допуски Voith:
більше менше

Elf Tranself NFJ 75W-80 1 л.

Синтетична трансмісійна олива для коробок передач з ручним перемиканням, що працюють в режимі дуже високих навантажень. Містить присадки ЕР.

244,00 грн. Ціна

Elf Tranself NFJ 75W-80 5 л.

Синтетична трансмісійна олива для коробок передач з ручним перемиканням, що працюють в режимі дуже високих навантажень. Містить присадки ЕР.

1 075,00 грн. Ціна

GM Transmission oil Dexron VI 1 л.

Оригінальна трансмісійна олива для автоматичних КПП розроблених компанією General Motors. Підходить для застосування в автоматичних коробках перемикання передач, де автовиробником рекомендується викорисатння рідин класу GM Dexron VI.

366,00 грн. Ціна

Honda ATF DW-1 082009008 946 мл.

Оригінальна синтетична олива для автоматичних трансмісій автомобілів Honda. Розроблена замість Honda ATF Z-1, за своїми експлуатаційними характеристиками перевищує його. Забезпечує плавне перемикання передач при низьких і високих температурах. Рекомендується для використання в автомобілях Хонда з АКПП, починаючи з 2011 року випуску.

261,00 грн. Ціна

Honda CVT Fluid 082009006 946 мл.

Оригінальна синтетична трансмісійна олива для безступеневих (варіатор) коробок перемикання передач автомобілів Honda. Застосовується в СVT трансмісіях (Multi Matic, системи з гідротрансформатором) де це передбачено виробником автомобіля. Не застосовувати препарат в АКПП.

266,00 грн. Ціна

Honda Dual Pump Fluid 082009007 (DPF) II 946 мл.

Оригінальна трансмісійна олива для використання в диференціалах автомобілів Honda з системою Dual Pump System (система з двох послідовно з'єднаних масляних насосів роторного типу). Рідина використовується для заливки на конвеєрі в автомобілі Honda CR-V і Honda Element починаючи з 2008 року, а також сумісна з автомобілями 2007 і більш ранніх років, в яких необхідно використовувати рідину Honda Genuine Dual Pump Fluid.

280,00 грн. Ціна

Honda Manual Transmission Fluid (MTF) 946 мл.

Ця трансмісійна олива спеціально розроблена для використання в механічних коробках передач МКПП автомобілів Honda і Acura. Виробляється з використанням вдосконалених базових олив і комплексу присадок. Забезпечує відмінну плавність перемикання передач, хорошу низькотемпературну текучість і стабільну в'язкість при високих температурах. Оливу Honda Manual Transmission Fluid рекомендують використовувати в комерційному важко навантаженому транспорті, легкових автомобілях і спорткарах.
215,00 грн. Ціна

Honda PSF-S 1 л.

Оригінальна рідина для гідропідсилювача керма автомобілів Honda. Виготовляється з урахуванням конструктивних особливостей системи, тому має оптимальні показники в'язкості для забезпечення вільного переміщення по системі. Не руйнує ущільнювачів, що запобігає витіканню рідини. Honda PSF-S забезпечить надійну роботу механізмів гідропідсилювача в широкому діапазоні температур, захистить від зносу.

286,00 грн. Ціна

Idemitsu ATF 1 л.

Синтетична трансмісійна рідина для сучасних багатоступеневих автоматичних коробок передач що задовольняють вимогам DEXRON II, IID, IIE, DEXRON III, IIIG, IIIH, DEXRON VI, MERCON, MERCON V. Забезпечує чудовий захист від передчасного зносу і пошкодження рухомих частин трансмісії, стабільність характеристик при експлуатації АКПП в умовах високих температур і високих навантажень. Має відміну стійкість до піноутворення, що в значній мірі забезпечує чіткість і плавність перемикання передач.

217,00 грн. Ціна

Idemitsu CVTF 4 л.

Синтетична трансмісійна олива для сучасних безступеневих коробок передач варіаторного типу (CVT) з тривалим терміном служби. Забезпечує комплексний захист від передчасного зносу таких компонентів коробки передач, як пластинчастий ремінь, шківи і деталі гидроблока управління. Має високу стійкість до окислення, тим самим забезпечуючи стабільність в'язкості впродовж всього терміну служби оливи в умовах високих контактних навантажень і температур.

951,00 грн. Ціна

Mazda 75W-90 Front Axle Lubricant 946 мл.

Mazda 0000-77-5W90QT — оригінальна трансмісійна олива з високими експлуатаційними характеристиками, спеціально розроблена для застосування в передніх мостах сучасних повноприводних автомобілів концерну Mazda. Продукт відповідає вимогам по API GL-5. Забезпечує швидке змащування механізмів при низьких температурах навколишнього середовища, тим самим знижує ізнос і продовжує термін служби агрегату. Надійно захищає деталі коробки передач від корозії.

425,00 грн. Ціна

Mazda 80W-90 Premium Rear Axle Lubricant 946 мл.

Mazda 0000-77-80W9QT — оригінальна трансмісійна олива, розроблена для використання в диференціалах приводних мостів автомобілів концерну Mazda. Вироблено з преміальних базових синтетичних оилв із застосуванням особливого пакету присадок, який забезпечує надійний захист і максимально продуктивну роботу диференціала. Олива забезпечує повноцінний захист трансмісії від механічного зносу і пошкоджень завдяки високій стійкості на зсув, навіть в умовах вкрай високих або низьких температур при будь-якому виді експлуатації автомобіля. Запобігає виникненню корозії. Не руйнує гумові ущільнювачі.

327,00 грн. Ціна

Mazda ATF TYPE M5 1 л.

Mazda 0000-77-112E01 — оригінальна синтетична рідина червоного кольору, використовується в автоматичних трансмісіях (АКПП) автомобілів Mazda починаючи з 2001 року і старше. Може використовуватись на автомобілях попередніх років випуску.

271,00 грн. Ціна

Mazda Mercon V ATF 946 мл.

Mazda 0000-77-120E-05 — оригінальна трансмісійна рідина червоного кольору, призначена для автоматичних трансмісій автомобілів Mazda. Виготовлена на основі гідрокрекінгової базової оливи з використанням спеціальних присадок, які покращують процес перемикання автоматичної трансмісії, як при високих, так і при низьких температурах. Рідина має чудову термостійкість і хорошу текучість при низьких температурах, захищає механізми від зносу, розчиняє смоляні і лакові відкладення, запобігає утворенню піни.

224,00 грн. Ціна

Трансмісійні оливи

Трансмісійні оливи з доставкою по Україні | Інтернет-магазин Abaza.com.ua