Фільтрувати за

Бренди
більше менше
Країна-виробник:
більше менше
Застосування:
більше менше
Тип рідини:
більше менше
Особливість:
більше менше
Додатково:
більше менше

Силіконові мастила

Купити силіконове мастило з доставкою по Україні | Інтернет-магазин Abaza.com.ua

Силіконове мастило — це синтетичний матеріал світлого кольору, виготовлений на основі силіконової оливи. Воно характеризуються цілим комплексом чудових експлуатаційних властивостей, завдяки яким набуло широкої популярності в промислових і побутових умовах. Особливою любов'ю ці мастильні засоби користуються у автовласників.

Силіконове мастило відновлює вигляд пластикових та кольорових поверхонь, захищає гумові поверхні від розтріскування, надає блиск та захищає від впливу вологи (перешкоджає корозії) та різких перепадів температури, зменшує тертя поверхонь.

Якими бувають силіконові мастила?


По агрегатному стану розрізняють наступні види силіконових мастил:

  • Аерозолі. Ці матеріали відрізняються від інших видів тим, що в момент нанесення вони є суспензією найдрібніших частинок олив в газо-носії. Іноді, для зниження в'язкості в аерозольні матеріали додають розчинники. В цьому випадку в момент нанесення матеріал має гарну проникаючу здатність, а після випаровування розчинника стає густішим. Мастила в аерозольній упаковці — найбільш популярна форма серед користувачів. Їх легко і зручно наносити, вони не вимагають для нанесення додаткових інструментів. Аерозольні балони — незмінні атрибути, які постійно возять з собою близько половини всіх автовласників. Однак у цього типу матеріалів є і недоліки. При нанесенні вони утворюють конусний "факел". В результаті мастило потрапляє не тільки на оброблювані, але і на прилеглі ділянки. Крім того, аерозольні балони мають досить тендітну конструкцію, тому їх необхідно оберігати від теплових і механічних впливів;
  • Рідини. Такі матеріали по своїй суті — це чиста силіконова олива. Залежно від призначення продукту, їх виготовляють з різною в'язкістю. Випускаються вони у флаконах, пляшках, банках, каністрах і більш великій тарі. Іноді флакони оснащуються спеціальними аплікаторами, які при використанні автоматично просочуються мастилом, що знаходиться в упаковці. Мастило наноситься на поверхню і розтирається аплікатором. Інший спосіб нанесення — через маслянку. Багато флакони мають еластичну упаковку і забезпечені тонким подовженим носиком, який дозволяє точно дозувати мастило і наносити її в важкодоступні місця. Мастила можуть наноситися і стандартним способом — за допомогою пензлика або губки.
  • Пластичні склади. Пластичні силіконові мастила, на відміну від перших двох типів, мають густу консистенцію. Їх головна перевага в тому, що вони не стікають з поверхні. Такі матеріали складніше рівномірно розподілити, особливо з поверхонь зі складним рельєфом. Однак шар, утворений пластичними мастилами — товщий і міцний, може витримати вищі навантаження.


Де купити силіконове мастило


Якщо вам потрібне силіконове мастило, відвідайте наш інтернет-магазині abaza.com.ua, тут ви знайдете велику кількість мастил від різних виробників. Кваліфіковані спеціалісти онлайн магазину допоможуть вам вибрати засіб згідно ваших потреб, якщо знадобиться допомога. Доставка здійснюється перевізниками як по Київу, так і до інших населених пунктів Країни. Телефонуйте, ми чекаємо на вас!