Фільтрувати за

Бренди
більше менше

Засоби для скла та оптики

Купити засоби для скла та оптики за вигідними цінами | Інтернет-магазин Abaza.com.ua

Чистота автомобільного скла завжди має бути бездоганною. Від цього напряму залежить безпека не тільки самого водія, а й інших учасників дорожнього руху. Саме тому існує велика кількість засобів для догляду за склом та автомобільною оптикою, за допомогою яких підтримати ідеальний вигляд свого транспорту досить легко.

Які засоби для скла найбільш корисні?


Для миття вікон автомобіля краще використовувати спеціальну хімію. Такі засоби для скла добре справляються із забрудненнями різного походження та підтримують оптику у відповідному стані. В інтернет-магазині Abaza.com.ua Ви можете купити різноманітні очищувачі для скла та оптики, що розраховані на будь-який рівень забруднення.

Крім засобів для очищення від органічних та неорганічних забруднень, кожному водію стане в пригоді антидощ, який створює на поверхні скла захисний шар. Завдяки такому шарові краплини води не затримуються, а просто скочуються по поверхні.

Серйозною проблемою, особливо у весняно-осінній період, є запотівання скла через перепади температури навколишнього середовища та в салоні авто, адже при цьому різко знижується видимість на дорозі. Відмінним рішенням є антизапрівач. Він не дозволяє конденсату утворюватись на внутрішній поверхні скла транспорту, тим самим покращуючи огляд.

В зимовий час автомобільне скло замерзає, внаслідок цього виникає льодяна кірка. Для таких цілей краще використовувати розморожувачі. Такі засоби для скла з легкістю розморозять лід, збити який остаточно можна за допомогою спеціальних щіток та скребків.

Корисні поради щодо догляду за лобовим склом


Для того, щоб скло та оптика прослужила довше і без використання спеціальних засобів, радимо дотримуватись таких порад:

  • вчасно купуйте нові щітки склоочисників, доки вони не нанесли шкоди лобовому склу;
  • якщо на вулиці дощ чи сніг, важливо обрати оптимальну швидкість роботи двірників для того, щоб вони не дряпали суху поверхню, пошкоджуючи її;
  • замовляйте тільки якісні рідини для склоомивачів, щоб не допустити помутніння скла;
  • в зимовий час намагайтеся не використовувати без зайвої необхідності скребки та щітки, які часто є причиною виникнення подряпин.