Фільтрувати за

Бренди
більше менше
Країна-виробник:
більше менше

Класична промивка системи охолодження для комерційного транспорту Lavr Ln1104 980 мл.

Ефективно і безпечно видаляє накип, продукти розкладання охолоджуючої рідини, сліди масла, іржу та інші забруднення. Запобігає перегріванню двигуна.

324,00 ₴ Ціна

Розпродано

Очисники системи охолодження

Очисники системи охолодження за лояльними цінами | Інтернет-магазин Abaza.com.ua

Під час роботи температура в двигуні автомобіля може підвищуватись до сотень градусів за Цельсієм. Для того, щоб впоратись з високими температурами спеціалісти автомобілебудування створили систему охолодження.

В процесі роботи цієї систему мотор може давати серйозне навантаження на механізми. В результаті на деталях з’являються відкладення, які погіршують тепловідвід та знижують ефективність роботи охолодження. Промивати охолоджувальну систему просто необхідно, якщо ви бажаєте, щоб радіатор та інші компоненти цього комплексу не допускали перегріву двигуна та провокували недешевий ремонт.

На перший погляд може здатися, що промити радіатор авто може бути складно, однак на практиці все досить легко. Єдине, чим потрібно озброїтися — терпінням, старанністю та, звісно, купити рідину для промивки радіатора високої якості, знайти яку ви завжди зможете на вітрині Інтернет-магазину Abaza.com.ua.

Більшість власників транспортних засобів взагалі не переживають з приводу очистки системи охолодження. Деякі вважають, що доливки антифризу достатньо для довготривалої роботи двигуна. Але рано чи пізно, настає час, коли такий прийом перестає діяти, і антифриз стає схожим на вугілля. Це відбувається через те, що система сильно забруднилась і потребує негайної очистки радіатора.

Коли і як часто проводиться промивка радіатора


Промивку радіатору варто заливати при кожній заміні антифризу. Хімічний засіб не тільки ефективно очищає всі компоненти системи охолодження від іржі та накипу, а й створює захисний шар, який буде захищати двигун від окислів.

Проводячи очистку системи охолодження, не варто забувати — якщо двигун ще гарячий, відкривати кришку радіатора не можна в жодному разі, так як можна отримати значні опіки, адже рідина всередині знаходиться під тиском.

Які бувають засоби для промивки радіатора?


Для того, щоб ретельно очистити систему, важливо користуватися спеціальними засобами для очистки, тому що просто вода не здатна впоратися з органічними забрудненнями, накипом, жиром. Так, щоб позбутися від накипу, потрібно використовувати кислотні розчини, тоді як з органікою та жиром чудово впорається луг (щёлочь). При цьому, змішувати такі очисники системи охолодження не рекомендується, тому що вони нейтралізують дію один одного та можуть негативно вплинути на деталі системи.

Умовно всі очисники можна розділити на декілька груп:

  • лужні;
  • кислотні;
  • двокомпонентні;
  • нейтральні.


Останнім часом, на сучасному ринку автотоварів значної популярності набули двокомпонентні засоби для промивки радіатору — принцип їх дії заключаться в почерговому вливанні в систему охолодження лужного і кислотного розчинів. Не варто забувати про нейтральні засоби - вони не містять в собі агресивних луг та кислот. Такі очисники часто використовуються для профілактики забрудень.

Очищувати систему охолодження можна декількома способами

  • Зовнішнім шляхом здійснюється очистка від слідів комах, бруду, пилу, піска та подібних забруднень. Система очищається за допомогою струменя води, який направляється на радіатор.

  • Внутрішнім способом — видаляє накип, іржу, різноманітні продукти розкладу таких засобів, як охолоджуюча рідина чи моторна олива. Очищення відбувається під дією засобу, який додається в систему охолодження автомобіля.