Фільтрувати за

Бренди
більше менше

Засоби особистої гігієни

Засоби особистої гігієни за найкращими цінами | Інтернет-магазин Abaza.com.ua

Під час поїздки навіть на самому новенькому авто ніхто не застрахований від раптових поломок, пробивання колеса або інших неочікуваних моментів. В будь-якій ситуації очисник для рук стане в пригоді, як ніколи. Для того, щоб впевнитися в цьому, просто згадайте, як після монтажу шини або заміни оливи Ви довго думали, де і чим вимити руки, щоб не сідати за кермо з брудними руками та не забруднити салон.

Які бувають засоби особистої гігієни для автовласникі


Засіб для очистки рук дозволяє швидко та ефективно очистити шкіру від наявних на її поверхні мастила, мазуту, бруду, які неможливо видалити просто за допомогою води та мила. В наш час всі чистячі засоби для рук умовно можна розділити на чотири типи:

  • Концентрати із поверхнево-активних речовин аналогічно рідкому милу.
  • До другого типу можна віднести такі очисники, котрі містять у своєму складі дрібні абразиви, які видаляють забруднення механічним шляхом.
  • Пасти та гелі, котрі використовують для сухої чистки. При застосуванні таких очисників рук не потрібна вода, так як після висихання вони відпадають разом зі шматками бруду.
  • До четвертого типу відносять так звані “превентивні перчатки”. Ці засоби наносять на руки перед тим, як вони будуть забруднені, після цього просто змивають водою.


Перед тим, як купити засіб для очистки рук від сильних забруднень, необхідно знати, за якими критеріями слід вибирати той, чи інший засіб. Завжди треба звертати увагу на склад, який виробники вказують на упаковках засобу, наявність в пасті абразиву, поверхнево-активних речовин (ПАР), ароматизаторів і т.д.

Який засіб для очищення рук обрати?


Для ефективного та швидкого видалення складних забруднень доцільно придбати спеціальну пасту, крем, гель або емульсію. На відміну від народних засобів, вони цілком безпечні для шкіри рук. Чаще всього, мають однорідну структуру, але для посилення ефекту можуть містити абразивні додатки (скраб): шкаралупу грецького горіху, подрібнену виноградну кісточку, лимонну цедру або синтетичні речовини з поліуретану та поліетилену. Також, існує такий особливий вид пасти для миття рук, як автопаста: вона містить у своєму складі очищений пісок та найбільш ефективна при забрудненнях після ремонту.

Більшість мийних паст для очистки рук фасуються в невеликі упаковки об’ємом 50, 100, 200 грамів. Не дивлячись на відносно невеликий об’єм, якісної пасти вистачає на тривалий час навіть при інтенсивному користуванні. Це також потрібно враховувати при виборі очищаючого засобу, особливо коли ціна пасти для очистки рук досить висока.

При виборі того, чи іншого засобу має сенс не тільки звертати увагу на ціну, виробника та кількість речовини в упаковці, а й почитати відгуки автовласників, що вже мають досвід у користуванні автомобільною хімією для особистої гігієни. В нашому Інтернет-магазині Ви можете купити крем-пасту для рук відомих виробників за доступними цінами. Пошук потрібного товару не займе у Вас багато часу, а оформлення замовлення відбувається всього в декілька кроків. Вибраний Вами товар ми доставимо в будь-яку точку України, а компетентні менеджери завжди допоможуть з покупкою.