Фільтрувати за

Бренди
більше менше
Тип рідини:
більше менше
Клас:
більше менше

Антифриз BMW Antifreeze 83192211191 синій 1,5 л.

Антифриз-концентрат преміум-класу, основне призначення якого полягає в забезпеченні нормального функціонування двигуна авто і його вузлів шляхом охолодження. Цей антифриз спеціально розроблений з урахуванням особливостей марки BMW. Містить в своєму складі етиленгліколь.

268,00 грн. Ціна

Антифриз Toyota Long Life Coolant червоний 08889-80039 1 л.

Готовий до застосування фірмовий антифриз червоного кольору, виготовлений спеціально для автомобілів концерну Toyota. Основою є етиленгліколь та активні присадки, які підвищують продуктивність роботи системи охолодження, суттєво подовжують її строк служби. Рідина виробляється з урахуванням всіх матеріалів, що використовуються при виробництві двигуна та блоку циліндрів. Діюча речовина антифризу не вступає в реакцію з елементами із гуми, пластику та кольорових металів, запобігає їх руйнуванню. Гарантує надійний захист від корозії та іржі. Концентрація рідини — 50/50. Температура замерзання -34°C.

245,00 грн. Ціна

Антифриз Toyota Super Long Life Coolant червоний 00272SLLC2 3,78 л.

Готовий фірмовий антифриз виробництва концерну Toyota, пофарбований в червоний колір. Розроблений та призначений для використання в бензинових або дизельних двигунах легкових автомобілів, мікроавтобусів і вантажівок Toyota та Lexus. Преміальна етиленгліколева основа гарантує підтримання стабільної температури мотора навіть в умовах високих навантажень. Рідина відмінно підходить як для нових моделей, так і для авто минулих років з двигунами із чавуна та заліза. Ефективно відводить залишки тепла, підтримуючи оптимальну температуру для максимальної продуктивності двигуна. Не потребує розведення демінералізованою (дистильованою) водою. Температура замерзання -34°C.

847,00 грн. Ціна

Антифриз HEPU G11 синій концентрат P999 1,5 л.

Концентрат охолоджуючої рідини синього кольору, захищає круглий рік від корозії та замерзання, підвищує точку кипіння. Оберігає систему охолодження від відкладення вапняного нальоту. Не містить нітритів, амінів та фосфатів. Підходить для двигунів з алюмінієвими головками циліндрів і радіаторами. Не допускає піноутворення.

196,00 грн. Ціна

Антифриз Shell ShellZone G12 червоний концентрат 3,785 л.

Універсальна охолоджуюча рідина червоного кольору з подовженим строком служби. Виготовляється на основі моноетиленгліколю, інноваційного пакету присадок і сучасних інгібіторів корозії. Період експлуатації сягає 5 років або 240 000 км пробігу. Відповідає вимогам японських та європейських виробників для антифризу без силікатів та фосфатів. Для приготування готової суміші потрібно змішати охолоджуючу рідину із дистильованою водою в необхідному співвідношенні.

505,00 грн. Ціна

Антифриз Shell ShellZone G11 зелений концентрат 3,785 л.

Преміальний концентрований антифриз класу G11, виготовлений на основі OAT (органічні кислоти). Є універсальною охолоджуючою рідиною і підходить для всіх видів легкового та вантажного транспорту з чавунними та алюмінієвими радіаторами завдяки застосуванню унікальної гібридної низькосилікатної технології виробництва. Етиленгліколева основа доповнена сучасними інгібіторами корозії, які гарантують надійний захист від іржі. Вироблений без додавання нітритів, амінів та фосфатів, тому не представляє загрози для оточуючого середовища. Для приготування готової суміші потрібно розвести антифриз з дистильованою водою в співвідношенні 50/50.

522,00 грн. Ціна

Антифриз VAG Coolant G13 фіолетовий концентрат G 013 A8J M1 1,5 л.

Антифриз VAG Coolant G 013 A8J M1 призначений для всесезонного використання в автомобілях VW, Audi, Skoda та Seat. Відноситься до класу G13, має фіолетовий колір. Продукт концентрований, потребує змішування з дистильованою водою у співвідношенні 1:1. Основою охолоджуючої рідини є пропіленгліколь з додаванням мінеральних присадок. Чудово змішується з антифризами класів G12+ та G12++. Являється екологічно чистим продуктом, у його складі не містяться силікати, нітрити та фосфати. Строк служби складає більш ніж 120 тис. км.

368,00 грн. Ціна

Антифриз VAG Coolant G13 фіолетовий готовий G 013 040 M2 1,5 л.

Готовий до використання фірмовий антифриз VAG, пофарбований у фіолетовий колір. Відповідає вимогам останнього покоління G13 та підходить для використання в сучасних моделях автомобілів марок VW, Audi, Skoda та Seat, в яких рекомендовано застосування рідин за специфікацією VW TL-774J. Виробляється на основі моноетиленгліцерину та моноетиленгліколю, завдяки чому гарантує надійний захист системи охолодження та двигуна від перегріву, замерзання, появи нальоту, корозії. Зберігає свої початкові властивості на тривалий період. Низька точка замерзання в -36°С вказує на стабільну роботу рідини в будь-яких кліматичних зонах.

224,00 грн. Ціна

Антифриз HEPU G11 зелений концентрат P999-GRN 1,5 л.

Преміальна охолоджуюча рідина зеленого кольору класу G11, стійка до закипання та випаровування. Є універсальним продуктом, який може використовуватись як в класичних системах охолодження та блоках циліндрів, виготовлених із заліза та чавуна, так і в сучасних, виконаних з алюмінія, міді або сплавів. Завдяки етиленгліколевій основі та спеціально підібраним присадкам, антифриз HEPU G11 P999-GRN забезпечує надійний захист від корозії та іржі.

201,00 грн. Ціна

Охолоджуючі рідини

Купити охолоджуючі рідини з доставкою по Україні | Інтернет-магазин Абаза