Фільтрувати за

Бренди
більше менше
Довжина, мм.:
більше менше
Ширина, мм.:
більше менше
Висота, мм.:
більше менше
Профіль ременя:
більше менше

Клиновий ремінь

Клиновий ремінь. Купити в Київі та Україні | Інтернет-магазин Abaza

Клиновий приводний ремінь являється додатковим елементом, який гарантує працездатність навісного обладнання, для нього характерне V-подібний поперечний перетин. Через свою конструкцію клинові паси погано гнуться, тому перегинати їх не можна.

Виріб приводить в дію електрогенератор, завдяки чому йде зарядка акумулятора та підтримується робота іншого електричного обладнання транспортного засобу. Обертання здійснюється за рахунок обертаючого моменту мотора, який, в свою чергу, передається колінвалом.

Клинові ремені широко використовуються в приводах різного промислового обладнання: станків, сільськогосподарського обладнання, автомобілів, тракторів і т.д. Форма таких класичних пасів є рівнобедренною трапецієвидною, що забезпечує тривалу працездатність виробу. В каталозі нашого Інтернет-магазину представлено велике різноманіття ременів відомих брендів, країн-виробників та розмірів.

Класифікація та види приводних ременів

 • З класичним перетином (сечением).
 • З вузьким перетином. Здатні функціонувати при набагато вищих швидкостях з максимальною частотою перегинів.
 • З зубчатою кромкою. Частіше за все у них вузький перетин та немає тканинної обгортки по боках.
 • Варіаторні, об’єднують в собі декілька видів ременів.


Маркування клинових ременів


В процесі виробництва для гарантування високої якості виробу приводний клиновий ремінь проходить багаторівневий контроль. В результаті маркування включає такі відомості, як:

 • Товарний знак або назва виробника.
 • Розрахункова довжина та параметри поперечного перетину.
 • Дата виробництва.
 • Вказаний ГОСТ або інші стандарти.
 • Призначення та клас виробу.


Маркування довжини клинових пасів:

 • L або La — довжина по зовнішній (верхній) стороні.

Маркування довжини клинових пасів: L або La

 • Li — довжина по внутрішній (нижній) стороні.

Маркування довжини клинових пасів: Li

 • LW, LP, LD — розрахункова (робоча) довжина ременя (це довжина по нейтральній, тобто по лінії натягування ременя — по корду).

Маркування довжини клинових пасів: LW, LP, LD


Ознаки зносу клинових ременів


Клинові ремені схильні до старіння і зносу. До недоліків можна віднести нетривалий строк експлуатації та необхідність постійного регулювання натягування клинового ременя. На його довговічність впливають такі фактори, як якість самого виробу, коректність його установки, а також тривала експлуатація автомобіля в важких погодних умовах. Також, купуючи ремінь, дивіться дату виготовлення виробу, тому що строк їх придатності становить п'ять років.

При появі проблем з приводним пасом чутні характерні свисти та скрипи в момент обертання шківів. На поверхні зношеного ременя можуть з’являтися механічні пошкодження, помітні при звичайному огляді. В такому випадку, необхідно провести заміну паса, в іншому випадку він може обірватися, і обладнання, що від нього живиться, перестане працювати. Тому потрібно вчасно проводити огляд виробу. Фахівці на СТО та більшість виробників рекомендують проводити заміну кожні 120 000 кілометрів пробігу.

Приводні ремені з доставкою по Україні


Купити клиновий ремінь в Києві, Харкові, Одесі досить просто. Для цього достатньо лише обрати потрібний розмір паса та залишити замовлення на сайті Abaza.com.ua — одразу після надходження замовлення спеціалісти приступають до його обробки. Якщо у Вас виникають труднощі з підбором, наші технічні фахівці допоможуть Вам визначитися та запропонують найвигідніші варіанти. Доставка замовлень відбувається по всій території України будь-яким зручним для Вас перевізником.