Фільтрувати за

Бренди
більше менше
Країна-виробник:
більше менше
Довжина, мм.:
більше менше
Висота, мм.:
більше менше
Профіль ременя:
більше менше
Кількість ребер:
більше менше
Відстань між ребрами, мм.:
більше менше

Поліклиновий ремінь

Поліклинові ремені високої якості | Інтернет-магазин Abaza.com.ua

Поліклиновий ремінь або струмковий ремінь призначений для передачі моменту обертання зі шківу колінчастого валу на певний вузол. Зазвичай, він запускає такі пристрої, як генератор, водяна помпа, кондиціонер, насос гідропідсилювача керма та інше.

Властивості та конструктивні особливості поліклинового ременя


На поверхні поліклинового паса є особливі клини або струмки, завдяки яким покращується зчеплення зі шківом. Виготовляється ремінь з синтетичного каучука, посиленого кордом з поліестера. Плоска форма з декількома ребрами гарантує більшу поверхню тертя.

Поліклинові ремені відрізняють за такими параметрами:

  • Довжина ременя. Вона повинна точно підходити певному виду двигуна, так як при надто великому розмірі не буде потрібного натягу, а при маленькому — пас не натягнеться на шківи.
  • Товщина. Невелика товщина призведе до передчасного розтягування та зіскакування виробу, що веде за собою послаблення натягу. Надто товстий ремінь, крім високої вартості, відрізняється поганою еластичністю, через що підвищується навантаження на натягувач.
  • Ширина. Надто маленька ширина провокує передчасне зношування виробу, а надто велика може порушити цілісність ременя.
  • Вид профіля канавок. Некоректний вибір данного параметру може призвести до швидкого стирання, розтягування або постійного зіскакування.


Еластичні поліклинові ремені


Еластичні поліклинові ремені встановлюються з заздалегідь заданим натягом, який вони можуть підтримувати в одному й тому ж стані на протязі всього строку експлуатації. Візуально вони схожі з класичними ременями.

Використовуються такі вироби в нижніх та середніх діапазонах потужності в тому випадку, коли відстані між осями не змінюються. Подібні пристрої не оснащені механізмом натягу.

Якщо на автомобілі встановлений саме еластичний ремінь, то при заміні не можна використовувати стандартний пас. Для таких деталей маркування включає два види довжини: виробничу і робочу — в натягнутому стані після установки.

Дефекти та знос поліклинових ременів


Строк експлуатації даної деталі може коливатися в межах 100-120 тисяч кілометрів пробігу. Довговічність паса зменшується при тривалому впливі на його поверхню моторної оливи або палива, підвищений температурний режим та часті перегини. Це провокує передчасний знос та розшарування виробу. Також, зносу підвержені й інші елементи ремінного приводу, такі як натяжні та направляючі ролики, демпфери, обгонні муфти генератора.

Якщо поліклиновий ремінь обривається, то перестають працювати всі агрегати, що від нього живляться. Це призводить до повної зупинки транспортного засобу. Тому важливо своєчасно проводити діагностику та при виявленні будь-яких пошкоджень, тріщин або розшарувань міняти зношений виріб на новий.

Де купити поліклиновий ремінь в Україні


Інтернет-магазин abaza.com.ua пропонує надійні поліклинові ремені, каталог яких ви знайдете на цій сторінці. Ціна на деталі залежить від маркування і виробника, тому вартість моделей може дещо відрізнятися. Якщо Вам потрібен якісний поліклинові ремінь, купити його можна в нашому онлайн магазині. Всі представлені товари можна замовити з кур'єрською доставкою по Києву. Якщо ви живете в іншому місті, у нас діє оперативна доставка в усі населені пункти України.