Фільтрувати за

Бренди
більше менше
Довжина, мм.:
більше менше
Ширина, мм.:
більше менше
Кількість зубців:
більше менше

Ремінь ГРМ

Ремені ГРМ | Купити ремінь ГРМ в інтернет-магазині Abaza.com.ua

Ремінь газорозподільного механізму є важливою частиною двигуна внутрішнього згоряння, який синхронізує обертання колінчастого валу та розподільного валу так, щоб клапани двигуна відкривались та закривались в певний час, в момент тактів впуску та випуску кожного циліндра. Пас ГРМ приводить в дію такі деталі, як помпа системи охолодження, масляний та паливний насоси. Він не потребує змащення, тому на шків встановлюється відкрито.

Що таке ремінь ГРМ?


Це замкнуте гумове кільце конкретного діаметру, яке з внутрішньої сторони має спеціальні насічки (зубчики), завдяки яким відбувається надійний контакт з шестернями механізмів. За рахунок того, що ремінь ГРМ складається з гуми, він практично безшумний і абсолютно не піддається корозії, однак існують й негативні сторони. Через постійну силу тертя по шківам, нерідко трапляються обриви паса, після чого власнику авто доведеться купити ремінь ГРМ новий.

Заміна ременя ГРМ


Ресурс якісного виробу складає близько 60-90 тисяч км пробігу. Потрапляння на ремінь оливи або охолоджуючої рідини призводить до появи тріщин, послаблення, провисання та передчасного зносу даної деталі. Якщо своєчасно не провести заміну зношеного приводу, то ремінь може обірватися, що тягне за собою загиб клапанів газорозподільного механізму або пошкодження мотору. Коли на ремені обриває зубці, поршні можуть вдарити по клапанах. Клапан може відірватися та потрапити в двигун, в такому випадку мотор вийде з ладу раз і назавжди. Ціна не ремінь ГРМ в Україні набагато нижча ціни нового двигуна, тому не варто нехтувати своєчасною заміною.

Несправності, що можуть виникнути при експлуатації ремінного приводу


Про те, що виникла несправність, свідчить характерний шум в районі приводу розподільного валу, а також поява вібрацій зі сторони двигуна, ускладнюється його запуск, з вихлопної труби йде чорний дим. В такому випадку необхідно візуально оцінити стан ременя ГРМ. В багатьох випадках, під час огляду автовласник або майстер на СТО стикаються з наступними несправностями:

  • розрив при розтягуванні;
  • зрізання або знос зубців;
  • поява дірок на зубчиках;
  • тріщини на спинці ременя;
  • знос в зоні між зубцями або краях паса.


При виявленні дефектів механізму слід провести негайну заміну ремінного приводу. Проводячи планову заміну паса ГРМ, автомобілісти проводять огляд й інших елементів двигуна — сальників на колінвалі та розподільному валі, водяної помпи, а також натяжного ролика. Останній потрібен для регулювання ременя та його додаткового натягування.

Де купити ремінь ГРМ в Україні


Для того, щоб купити ремінь ГРМ в Україні не потрібно витрачати купу часу на його пошуки. Достатньо звернутися до нашого інтернет автомагазину Abaza.com.ua, де компетентні спеціалісти з радістю допоможуть Вам з вибором потрібної деталі. На Вас чекає великий асортимент запчастин відомих брендів Contitech, Bosch, Dayco, Gates, Optibelt та інших. 

Доставка замовлень відбувається по всій території нашої країни, а терміни прибуття відправлень варіюються від 1 до 3 робочих днів, в залежності від віддаленості населеного пункту. Тому, навіть якщо Вам терміново необхідно замінити пас ГРМ, Ви завжди можете звернутись до нас та отримати потрібні запчастини високої якості доклавши мінімум зусиль.