Вибачте за незручності.

Повторіть спробу пошуку1

Фільтри

Фільтри автомобільні | Інтернет-магазин Abaza.com.ua

Автомобільні фільтри — вся важлива інформація про спосіб експлуатації, монтаж, діагностику та термін служби


Фільтри використовуються для очищення робочих систем автомобіля від різних забруднень, які можуть потрапити як ззовні, так і через знос рухомих частин, таких як поршні, насос або компресор. Крім того, існують фільтруючі елементи, здатні поглинати вологу і гази.

Конструкція фільтра


Більшість фільтрів для авто складається з корпусу і фільтруючого елемента. Останній виготовлений з складно-гофрованого паперу, войлока або синтетичного волокна. Ці матеріали мають пористу структуру, тому вони можуть пропускати повітря або рідини, затримуючи частинки, які більше, ніж пори. Конструкція деяких виробів включає металеву сітку, що захищає фільтруючий елемент від деформації.

Крім того, є ряд особливостей, які характерні для кожного типу фільтрів. Наприклад, повітряні фільтри можуть складатися з двох елементів, внутрішнього і зовнішнього. Зовнішний елемент призначений для попереднього очищення сильно забрудненого повітря. Масляні фільтри оснащені перепускним і зворотним клапанами, які перешкоджають зливу, забезпечують своєчасний і безперебійний потік мастильного матеріалу в двигун. Салонні фільтри часто мають додатковий шар активованого вугілля, який поглинає гази. Паливні можуть бути оснащені спеціальною камерою для збору відокремленої води, а фільтри, які використовуються в системах кондиціонування повітря, містять спеціальний матеріал, який поглинає вологу.


Поради з обслуговування

Фільтр повинен відповідати автомобилю. Завжди вибирайте продукти, які відповідають специфікаціям вашого автомобіля. Несумісні деталі будуть неефективними і можуть вийти з ладу раніше встановленого терміну.


Використовуйте високоякісні автомобільні рідини. Домішки, що містяться в низькосортному паливі та використання невідповідних присадок до масла, призводять до того, що фільтруючі елементи швидше забиваються.


Уникайте перегріву двигуна і коробки передач. Високі температури погіршують якість масла і призводять до збільшення утворення сажі та накопичення забруднень у систем змащування.


Разом з фильтром міняйте оливу. При установці нових масляних, паливних або гідравлічних фільтрів також слід міняти відповідну рідину. Забруднення, що містяться в старих рідинах, викликають передчасний вихід з ладу знову встановлених компонентів. Бажано промити відповідні системи, використовуючи спеціальні промивки.


Ознаки несправностей


Зниження ефективності відповідних систем може вказувати на несправність компонентів. Наприклад, засмічені фільтруючі елементи в системах забору повітря і подачі палива погіршують утворення паливо-повітряної суміші, що супроводжується зниженням потужності двигуна, підвищеною витратою палива і погіршенням динаміки автомобіля. Якщо пропускна здатність фільтра салону обмежена, ви можете помітити скупчення пилу на приладовій панелі, туманні вікна в сиру погоду і зниження продуктивності обігрівача і кондиціонера. Іноді всередині машини з'являється неприємний запах. Засмічений масляний фільтр, зазвичай, не виявляє будь-яких помітних симптомів, оскільки він оснащений перепускним клапаном. З іншого боку, легко помітити витік масла в місці установки компонента.

Причини несправностей


Неякісні автомобільні рідини, такі як масло і паливо, або знос вузлів з рухомими частинами часто викликають передчасне забруднення фільтруючих елементів. Повітряні фільтри можуть вийти з ладу, якщо система вентиляції картера несправна, і в неї може потрапити масло. Тріщини і деформація виробу можуть бути викликані надмірним тиском під час установки.

Abaza.com.ua: тільки якісна автомобільна продукція


Ви можете купити фільтри для будь-якої автомобільної системи в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо величезний асортимент товарів в різних цінових сегментах, гарантуємо якість кожного товару і забезпечимо швидку доставку замовлень по Україні.