Придбавши товар в Інтернет-магазині Abaza.com.ua Ви можете оплатити своє замовлення будь-яким зручним для Вас способом:

Оплата готівкою


Накладений платіжодна з послуг компаній-перевізників, таких як Нова Пошта, Укрпошта, Автолюкс. Скориставшись таким варіантом оплати Ви маєте змогу розрахуватись по замовленню при отриманні, перевіривши товару безпосередньо на відділенні перевізника. В такому разі Ви оплачуєте кошти тільки після того, як переконаєтесь, що покупка повністю відповідає Вашому замовленню.

Комісія: стягується перевізником Нова Пошта згідно тарифів; компанією Укрпошта згідно тарифів; службою Автолюкс згідно тарифів.

Оплата банківською карткою Visa | Mastercard


Доступні декілька способів оплати карткою:

1. Передоплата на картку ПриватБанку — після узгодження деталей замовлення з менеджером Інтернет-магазину на Ваш мобільний телефон надійде СМС-повідомлення з реквізитами платіжної картки та сумою замовлення. Оплатити своє замовлення Ви можете у будь-якому відділенні банку, терміналі самообслуговування, через сервіси онлайн-банкінгу. Перевагою такого способу оплати є те, що Вам не доведеться оплачувати комісію за зворотню доставку коштів, як це відбувається при оплаті накладеним платежем. Звертаємо Вашу увагу — кошти можуть зараховуватись до 3 банківських днів залежно від банку, з якого здійснюється платіжна операція.

Комісія: стягується з платника згідно з тарифікацією розрахункових операцій банку, що обслуговує покупця.

2. Оплата за допомогою QR-коду — при оформленні замовлення оберіть пункт "Оплата банківською карткою Visa | Mastercard". Перейдіть до мобільного додатку Privat24 та відскануйте QR-код зображений на сторінці.

Комісія: становить всього 1 грн., стягується з платника згідно з тарифів банку.

3. Оплата онлайн — після оформлення замовлення натисніть на кнопку "Оплатити онлайн", введіть дані своєї банківської картки та суму платежу.

Важливо!

Ціноутворення нашого інтернет-магазину досить специфічне, на нього впливають дуже багато чинників і факторів. Якщо Ви знайшли товар дешевше, ніж в нашому каталозі не варто приймати необдуманих рішень. Весь асортимент товарів Abaza.com.ua закуповується у офіційних дилерів та імпортерів в Україні, за нього сплачені всі митні збори згідно чинному законодавству нашої країни. Більш низькі ціни на автомобільні запчастини, автохімію, оливи та інше можуть свідчити про низьку якість продукту, який був придбаний без відповідної сертифікації та документів.