Пінна розкоксовка двигуна Lavr Complex Ln2510 400 мл.

Пінна розкоксовка двигуна Lavr Complex Ln2510 400 мл.


Lavr
Ln2510
Ln2510

Пінна розкоксовка двигуна Lavr Complex Ln2510 400 мл. — інноваційний пінний засіб для раскоксування поршневих кілець і повного очищення камери згоряння від вуглецевих відкладень, смол і нагару.

Кількість

Список бажань

 • 100% оригінальний товар 100% оригінальний товар
 • Швидка доставка замовлень по всій Україні Швидка доставка замовлень по всій Україні
 • Гарантія обміну/повернення товару згідно законодавства Гарантія обміну/повернення товару згідно законодавства

Інноваційна пінна раскоксовка Lavr Complex Ln2510 за 30 хвилин очищає двигун від стійких коксових відкладень і нагару. За рахунок того, що препарат знаходиться в стані густої, щільної піни, очищуються навіть такі недоступні для рідких раскоксовок елементи, як верх камери згоряння з тарілками клапанів. Як результат — помітно збільшується і вирівнюється компресія в циліндрах, усувається детонація двигуна і калільне запалювання.

Ефективність пінної розкоксовки Lavr Complex Ln2510 в рази вище зарубіжних аналогів. Лабораторні випробування показали, що піна Ln2510 осідає за 14 хвилин, в той час, як більш дорогі аналоги показують результат всього 4 хвилини. За рахунок цього пінна раскоксовка Лавр значно довше контактує з поверхнями, ефективніше розм'якшує і видаляє відкладення.

Дивіться: порівняльний тест на стійкість піни Лавр Комплекс і двох відомих аналогів.Дивіться: порівняльний тест на очищувальну здатність раскоксовки Лавр Комплекс і двох відомих аналогів.Дозування: одна упаковка 400 мл розрахована на раскоксовку бензинового або дизельного двигуна об'ємом до 4000 см3.

Застосування:

УВАГА: Процедуру раскоксовки рекомендуємо робити до заміни моторної оливи. Змішуючись з мастильним матеріалом Lavr Complex утворює емульсію, яка легко зливається при заміні оливи, але втрачає необхідні змащувальні властивості, тому пересуватися на такому коктейлі не можна.

Дивіться: покрокове керівництво по застосуванню пінної раскоксовки Lavr Ln2510 з демонстрацією очищувальних здібностей.Перед застосуванням ретельно струсити! Використовувати при температурі балона вище +15˚C. Очищення проводити при температурі охолоджуючої рідини не вище +50°C. 

 1. Вимкніть систему запалювання (наприклад, від'єднайте клему котушки запалювання). Це допоможе запобігти виходу з ладу високовольтної частини системи.
 2. Для бензинового двигуна — демонтуйте свічки запалювання. Для дизельного — свічки розжарювання або форсунки.
 3. За допомогою подовжувальної трубки введіть склад в циліндри до заповнення піною всього обсягу камери згоряння.
 4. Залиште препарат на 25 хвилин для впливу на забруднення.
 5. Повторіть пункт 3 для всіх циліндрів і залиште на 5 хвилин.
 6. Звільніть технологічні отвори. Видаліть залишки препарату з циліндрів (наприклад, за допомогою шприца з подовжувальною трубкою) і продуйте стисненим повітрям. Накрийте технологічні отвори щільною тканиною і прокрутіть двигун стартером протягом 5-10 секунд. Видаліть залишки складу з поверхонь сухою тканиною.
 7. Максимально видаліть відпрацьовану оливу з двигуна використовуючи найбільш ефективний спосіб для вашого автомобіля. Замініть масляний фільтр і залийте нову оливу.
 8. Встановіть демонтовані вузли і деталі. Переконайтеся в правильності збірки.
 9. Після проведення очищення перші 5-10 км не навантажуйте двигун високими обертами.

Не збільшуйте час знаходження препарату в двигуні!

У рідких випадках рідина для очищення може впливати на пофарбовані поверхні, що особливо важливо для двигунів зі сталевими штампованими піддонами картера. Для двигунів з пофарбованими зсередини піддонами картера необхідно проявити максимальну обережність при очищенні. Необхідно переконатися в збереженні покриття (відсутність частинок фарби в оливі добре видно при зливанні оливи через металеву сітку), а при необхідності провести зняття і механічну очистку піддону та сітки маслоприймальника.

З обережністю використовуйте для раскоксовиванія двигунів з граничним зносом і сильно забрудненою системою змащування!

Склад:

 • Амін 5-15%, аміноспирт 5-15%, АПАВ 5-15%, ефір гліколю 15-30%, вода дистильована, вуглеводневий пропелент.
Ln2510
45 од.
2020-02-17
На основі 1 відгук - 0 1 2 3 4 5,00/5
0 1 2 3 4
(5/5

Когда ожидается завоз?

0 з 0 люди вважали такий відгук корисним
Обшая оценка: 0 1 2 3 4

Когда можно ожидать товар?


Відповідь власника магазину (Авг 18, 2020):
Здравствуйте! Поставку ожидаем к конку августа.

Варіанти товару