Присадка для відновлення бензинового двигуна VMPAuto Resurs Universal 4302 50 г.


VMPAuto
VMP4302
4302

Присадка до моторної оливи для відновлення робочих характеристик та захисту від зносу бензинового двигуна. Реметалізант Ресурс — вирівнює структуру поверхні пошкоджених деталей, відновлюючи роботу двигуна.

Кількість

Список бажань

 • 100% оригінальний товар 100% оригінальний товар
 • Швидка доставка замовлень по всій Україні Швидка доставка замовлень по всій Україні
 • Гарантія обміну/повернення товару згідно законодавства Гарантія обміну/повернення товару згідно законодавства

Присадка для двигуна внутрішнього згоряння. Використовується для безрозбірного відновлення і захисту від зносу бензинових двигунів. Для повноцінної роботи добавки, необхідно використовувати засіб при кожній заміні оливи. Вирівнює структуру поверхні пошкоджених деталей, відновлюючи роботу двигуна. Підходить для використання з усіма типами моторних олив (не змінює їх властивості) і на будь-якому пробігу автомобіля.
 

Принцип дії VMPAuto Resurs Universal 4302:


Дія Resurs заснована на технології реметалізації (металоплакування) — процесі відновлення зношених поверхонь деталей наночастинками сплаву зі срібла, олова і міді. Активація складу відбувається тільки при підвищеній температурі, тобто в зонах тертя. Металеві наночастинки вирівнюють структуру поверхні деталей, наближаючи параметри двигуна до заводських. Розмір частинок менше 1 мкм, що дозволяє їм вільно проходити через масляних фільтр.

В результаті застосування присадки Resurs Universal:

 • Знижується угар оливи до 5 разів: добавка Resurs відновлює технологічні зазори, знижуючи потрапляння оливи в камеру згоряння. На відміну від загусників, присадка не змінює в'язкість, низько- і високотемпературні властивості оливи. Чад знижується до 5 разів, що важливо для каталізаторів і сажових фільтрів автомобілів, що виходять з ладу через критичне забруднення продуктами згоряння.
 • Знижується вібрація і шум: за рахунок зниження тертя і вирівнювання компресії пом'якшується робота двигуна в цілому. Щум гідрокомпенсаторів, тріск муфт механізмів газорозподілу, ланцюгів і шестерень стає нижче. За результатами випробувань, знос поверхонь тертя знижується до 66%, а кількість високотемпературних відкладень — в 2 рази.
 • Присадка Resurs допомагає відновитися після раскоксовки, декарбонізації, водневого очищення, промивання та інших процедур, пов'язаних з розчиненням масляних плівок в парах тертя.
 • Вирівнює компресію: присадка ресурс відновлює розміри технологічних зазорів, вирівнюючи компресію. Це сприяє поліпшенню динаміки двигуна (за результатами вимірів на диностенді) до 10 к.с. і зниження витрати пального на 5-7%.
 • Захищає від зносу: на поверхні деталей, що працюють в умовах постійного тертя, Resurs утворює пористу губку з наночастинок, що утримує оливу і захищає поверхню від "сухого" тертя в умовах підвищеного зносу. Наприклад, при русі в пробках, буксируванні, при екстремально високих або низьких температурах (в момент запуску двигуна, коли олива не встигає прокачуватися системою через підвищену в'язкість).


Дозування:

 • Для захисту деталей двигуна: залийте один флакон присадки (50 грам) на 3-5 літрів моторної оливи.
 • Для відновлення деталей двигуна: залийте два флакони присадки (100 грам) на 3-5 літрів моторної оливи.
 • При обсязі масляної системи більше 10 літрів кількість флаконів розраховується виходячи з концентрації присадки в моторній оливі не більше 3%.


Спосіб застосування
:

 • Для найкращого ефекту замініть оливу і масляний фільтр перед заливкою присадки.
 • Прогрійте двигун до робочої температури і заглушіть.
 • Інтенсивно струсіть флакон протягом 30 секунд.
 • Залийте вміст флакона в маслозаливну горловину.
 • Заведіть двигун і дайте попрацювати на холостих обертах 10-15 хв.


Використовуйте Resurs при кожній зміні моторної оливи.

VMP4302
47 од.

Характеристики

Застосування:
Моторна олива
Тип двигуна:
Бензин
Тип:
Антидим
Вирівнює компресію
Відновлювальна присадка
Знижує витрату пального
Знижує знос деталей
Знижує угар масла
Усуває вібрації та шум
На основі 1 відгук - 0 1 2 3 4 5,00/5
0 1 2 3 4
(5/5

Неплохая присадка

1 з 2 люди вважали такий відгук корисним
Обшая оценка: 0 1 2 3 4

Чудес не творит конечно) НО! Если действовать согласно инструкции, эффект есть. Если сравнивать с Хадо, то лучше взять эту присадку, так как она по цене более приятная.